İbrahim Demir İnşaat Taahhüt A.Ş.

İbrahim Demir İnşaat

İbrahim Demir İnşaat A.Ş.;
Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmelere açık, müşterisini her daim odak alan yaklaşımlarla, var olan kaynaklarını koruyan ve geliştiren, uzman ve şeffaf yönetim anlayışıyla, alanlarında uzman dinamik kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite deneyimini sürekli iyileştirerek Kozan ve Kadirli`de sektörün her dallarında var olacaktır.

Tarihçemiz : İsmiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini biraraya getirerek marka olmayı başaran Bayındır İnşaatın temelleri 1965`te atılmıştır. Mustafa Demir ve ekibi 1965`te Adana`da çeşitli taahhüt işleriyle inşaat sektörüne girmiştir. Başarılı çalışmalar 1986`da kurumsallaşmaya dönüşmüştür ve İbrahim Demir,  ibrahim demir inşaatı kurmuştur.

Vizyonumuz : İnşaat sektöründeki deneyim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi arttırmak için, sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri memnuniyetini sağlamak, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık daha kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı sağlamak hedefimizdir.

Misyonumuz : Güçlü ve saygın bir geçmişe sahip olan Bayındır İnşaat Ltd. Şti. bu dev ve zorlu endüstride bölgesinde öncü rol üstlenip, gerçekleştirdiği ilk projeden bugüne kaliteli hizmet anlayışını temel ölçüt olarak kendisine amaç edinmiştir.

 

Uygulamamız : ibrahim demir  İnşaat, kalitesini yönetim sistemi ile hem sahip olduğu insan potansiyelini en etkin ve verimli biçimde kullanarak, hem de kadrosunu yeni alacağı nitelikli personel ile takviye ederek sistem ve ileri teknoloji üstünlüğüyle sağlamaktadır.Başarımızı getiren ise Personel Seçiminde titizlik, çalışanlarımızınn görev tanımları çerçevesinde yetkinliklerinin değerlendirilmesi ve geliştirilmesinin esas alındığı bir Eğitim ve Geliştirme Politikası, Kariyer ve iyi bir Performans Yönetimidir.


Adresimiz : Karacaoğlan Mh. Şehit H.Soydan Cd.M.Demir Apt.A Blok Kat:1 No:103 Kozan/Adana// Şht. Halis Şişman Mh. Kamil Kara Bulvarı 1405 Sokak Kıraçkent Apt. Kat4 NO 8 Kadirli / Osmaniye
Telefonumuz : 5067151978
Faksımız :
Epostamız : ibrahimdemir002@gmail.com